Páčka přední brzdy Honda CB 600/900 Hornet, CBF1000, NT-700

440 

Přední brzdová páčka na Honda Hornet, CBF 500, CBF 600, CBF 1000, NT Dauville 700 a další.

2 skladem

Katalogové číslo: 71711 Kategorie: , , Štítky: , , ,
Doprava od 49 Kč

Na výdejní místa Balíkovna

Zásilkovna

7000+ výdejních míst v ČR a SR

Posielame aj na Slovensko

Cena od 5 €

95 % zboží skladem

Doručení do 1-2 dnů

Popis produktu

Přední brzdová páčka na Honda Hornet, CBF 500, CBF 600, CBF 1000, NT Dauville 700 a další.

 

Páčka pasuje na modely:

ZnačkaModelRok výroby
HONDACBF 10002006
HONDACBF 10002007
HONDACBF 10002008
HONDACBF 10002009
HONDACBF 10002010
HONDACBF 10002011
HONDACBF 10002012
HONDACBF 10002013
HONDACBF 5002004
HONDACBF 5002005
HONDACBF 5002006
HONDACBF 5002007
HONDACBF 5002008
HONDACBF 5002009
HONDACBF 5002010
HONDACB 600 Hornet2007
HONDACB 600 Hornet2008
HONDACB 600 Hornet2009
HONDACB 600 Hornet2010
HONDACB 600 Hornet2011
HONDACB 600 Hornet2012
HONDACB 600 Hornet2013
HONDACB 600 Hornet2014
HONDACBF 6002004
HONDACBF 6002005
HONDACBF 6002006
HONDACBF 6002007
HONDACBF 6002008
HONDACBF 6002009
HONDACBF 6002010
HONDACBF 6002011
HONDACBF 6002012
HONDANT 700V Dauville ABS2005
HONDANT 700V Dauville ABS2006
HONDANT 700V Dauville ABS2007
HONDANT 700V Dauville ABS2008
HONDANT 700V Dauville ABS2009
HONDANT 700V Dauville ABS2010
HONDANT 700V Dauville ABS2011
HONDANT 700V Dauville ABS2012
HONDACB 900 Hornet2002
HONDACB 900 Hornet2003
HONDACB 900 Hornet2004
HONDACB 900 Hornet2005
HONDACB 900 Hornet2006
HONDACB 900 Hornet2007
Hmotnost0,200 kg
Výrobce

Scroll to top